Organizacja

thyssenkrupp Elevator

thyssenkrupp Elevator łączy w sobie globalne działania grupy w systemie transport pasażerskiego. Przy sprzedaży rzędu 7.2 miliarda Euro w roku finansowym 2014/2015 oraz klientach w 150 krajach, thyssenkrupp Elevator jest jedną z wiodących firm produkujących windy na świecie. Wraz z 50 tys. wysoko wykwalifikowanymi pracownikami, firma oferuje innowacyjne i wydajne energetycznie produkty by sprostać indywidualnym wymaganiom Klienta. Portfolio zawiera windy osobowe i towarowe, schody i chodniki ruchome, rękawy lotniskowe, windy i platformy schodowe , jak również dopasowane do potrzeb Klienta usługi serwisowe dla każdego produktu. Ponad 900 placówek sprzedaży na całym świecie zapewnia kompleksową obsługę i sprzedaż, gwarantując dobrą komunikację z Klientem.

thyssenkrupp Elevator obejmuje globalną działalność grupy thyssenkrupp w systemie transportu pasażerskiego.

Nasza działalność obejmuje cztery jednostki biznesowe, z czego trzy koncentrują się na regionalnej sprzedaży wind oraz schodów ruchomych w Europie/Afryce, obu Amerykach, Azji/Pacyfiku. Czwarta jednostka zajmuje się sprzedażą urządzeń z możliwością zamontowania w domu Klienta oraz rękawów lotniskowych na całym świecie.

Zarząd

Schierenbeck

Andreas Schierenbeck

Urodzony w 1966 roku w Hohen-Neuendorf niedaleko Berlina, studiował inżynierię elektrotechniczną na Politechnice w Dreźnie. Andreas Schierenbeck został mianowany Członkiem i Wiceprzewodniczącym Zarządu thyssenkrupp Elevator AG w dniu 1 czerwca 2012 r. W styczniu 2013 r. Andreas Schierenbeck został mianowany Prezesem Zarządu thyssenkrupp Elevator AG.

Keles

Ercan Keles

Urodzony w 1971 w Tepedam (Turcja). Studiował administrację biznesu na Uniwersytecie w Giessen. Ercan Keles został mianowany Członkiem Zarządu thyssenkrupp Elevator AG w Düsseldorfie, pełniąc obowiązki Dyrektora Finansowego od 1 kwietnia 2012 roku.

Do góry
Wszelkie prawa zastrzeżone 2018 © thyssenkrupp Elevator
Imprint|Informacje prawne|