Podzespoły

Łączność

Inteligentne funkcje dopasowane do indywidualnych wymagań

Urządzenia komunikacyjne oferują wiele zalet: dzięki zdalnej diagnostyce można zminimalizować koszty konserwacji, można również przeprowadzić analizę użytkowania dźwigu, skrócić czas odpowiedzi i uzyskać dodatkowe informacje.

Nasz sterownik może monitorować dźwig bezustannie, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Dzięki temu można szybko identyfikować przyczyny awarii i usuwać pomniejsze usterki dzięki zdalnej diagnostyce. Układ zgłoszeń awaryjnych jest połączony z dyspozytornią, w której można zidentyfikować i przejąć kontrolę nad dźwigiem. Jeżeli potrzebna jest pomoc na miejscu, dzięki naszej zwartej sieci serwisowej możliwe jest natychmiastowe wysłanie wsparcia.

Co więcej, nasza inteligentna usługa Teleservice® oferuje dodatkową funkcjonalność, taką jak wykrywanie nieprawidłowego użytkowania lub automatyczny rozruch w przypadku usterki. thyssenkrupp Monitoring – narzędzie do analizy i sterowania – kontroluje i monitoruje funkcje dźwigu. Obsługuje do 50 układów dźwigowych. Sprawia to, że Państwa dźwig jest zawsze pod kontrolą i umożliwia jego przystosowanie do indywidualnych potrzeb.

Do góry
Wszelkie prawa zastrzeżone 2017 © thyssenkrupp Elevator
Odcisk|Informacje prawne|